Вакцинація

Медичний центр «Закревського 47» повідомляє  про  відкриття Центру Вакцинації на Троєщині. 

 У нашому центрі можна пройти корпоративну, колективну, групову, сімейну (від 3-х чоловік) вакцинацію з виїздом додому або в офіс (по попередньому запису та узгодженню). 

Рекомендуємо вакцинуватись від грипу та інших захворювань. 

682 Консультація по вакцинації 350
683 Вакцина «Ваксігрип ТЕТРА» 500
684 Загальна сума послуги 850
686 Вакцина  «Церварікс» 1350

       Вакцинація проводиться по попередньому запису за телефонами:

(044) 546-05-34, (097) 854-50-50, (095) 042-01-02, (073) 475-77-17

Бажаємо здоров’я!

Чим небезпечний грип, і чому вакцинація є надійним захистом.

1- Основні загрози, що несе в собі грип.

2- Хто потрапляє в групу найбільшого ризику.

3- Статистика минулого сезону.

4- Що ми пропонуємо для захисту.

Основні загрози

            Чим особливо небезпечний грип?  Вірус грипу постійно мутує, і кожного сезону з’являються нові штами, які імунна система людини не може вчасно розпізнати як загрозу. 

Окрім основних  симптомів грипу, до  яких  відноситься:  висока температура тіла, біль  у горлі, кашель, нежить,  біль у м’язах, небезпеку складають його ускладнення. Доускладнень відносяться: бактеріальні інфекції (бронхіт або пневмонія), гайморити, фронтити (запалення придаткових пазух носа), отити (запалення вух), пневмонії (запалення легень), бронхіти (запалення бронхів), менінгоенцефаліти (запалення мозку та його оболонок), розвиток серцевої недостатності, що погіршує фонові серцеві хвороби.

При тяжкому перебігу хвороби нерідко виникають незворотні зміни у функціонуванні серцево-судинної системи, органів дихання, центральної нервової системи які можуть за короткий час призвести до смерті хворого. Особливо небезпечним грип може бути для людей із слабкою імунною системою.

Група ризику.

 В групу ризику входять: діти до 5 років (особливо – діти до 2 років), вагітні жінки; люди віком від 65 років; люди з надмірною вагою; хворі на діабет; хворі на серцево-судинні захворювання; хворі на хронічні захворювання легенів; люди з іншими тяжкими хронічними захворюваннями.

 До професійних груп ризику відносяться: медичні працівники; вчителі й вихователі; продавці; водії громадського транспорту, усі хто працює в громадських місцях.

Важливо пам’ятати, що під час сезонного грипу Ви ризикуєте не тільки захворіти особисто, але й в подальшому можете інфікувати всіх хто Вас оточує (родичів, знайомих, сусідів та інших). Навіть якщо Ви не входите в групу ризику то в ній може опинитися хтось із оточуючих Вас людей!

Статистика минулого сезону.

Згідно офіційних даних МОЗ під час сезонних епідемій хворіють мільйони людей, від ускладнень грипу в світі щорічно помирають від 250 до 500 тисяч людей. Згідно інформації центру  даних громадського здоров’я за сезон з 01.10.2018 по 19.05.2019 року в Україні  показник захворюваності на грип та ГРВІ склав 13827,9 на 100 тис. населення з 64-ма летальними випадками.

Що ми пропонуємо для боротьби з грипом.

Проводячи вакцинацію ми діємо на випередження. Вакцина допомагає імунній системі заздалегідь виробити антитіла проти тих видів грипу, що приходять в новий сезон, відповідно не допустити їх потрапляння до організму людини, і не дати розвиватися захворюванню.

На сьогоднішній день наш Центр Вакцинації пропонує для Вас нову якісну вакцину з Франції – Ваксігрип ТЕТРА (VAXIGRIP TETRA) яка здатна захищати від чотирьох  різновидностей грипу А1,A2,B1,B2, нові штами яких з’являються в кожному сезоні. В нашому центрі можна отримати попередню консультацію фахівця, пройти корпоративну, колективну, групову, сімейну (від 3-х чоловік) вакцинацію з виїздом додому або в офіс, пройти спостереження після вакцинації.

         Пройти вакцинацію в нашому Центрі можна по попередньому запису та узгодженню при  безпосередньому  візиті  до  центру,  або  за  нашими  контактними  телефонами

 (044) 546-05-34, (097) 854-50-50, (095) 042-01-02, (073) 475-77-17. Бажаємо Вам бути завжди здоровими, і діяти на випередження.