Фізіотерапія

Лікувальний ефект – вже після першого сеансу!

Фізіотерапія — область клінічної медицини, що базується на використанні в лікуванні впливу природних та штучно створених фізичних факторів (магнітне поле, струми, ультразвук, світло, повітря, тепло) на організм людини.
Цей напрямок виник давно і зарекомендував себе як самостійний метод лікування, і як дієве доповнення до інших методів (лікування лікарськими препаратами, хірургія). Апаратна фізіотерапія у поєднання з лікувальним масажем  – це прекрасна альтернатива медикаментозному лікуванню.

В Медичному центрі «Закревського 47» щоденно приймають пацієнтів МАСАЖИСТИ-РЕАБІЛІТОЛОГИ з більш як 10-річним досвідом роботи.

🞜 АПАРАТНА ФІЗІОТЕРАПІЯ:
1. Ультразвукова терапія (іонофорез, фонофорез) — це метод терапії, який передбачає застосування ультразвукових хвиль з лікувальною метою.
Лікарі частіше призначають комбіновану процедуру – ультразвукову терапію з медикаментами тому, що ультразвукові коливання, залежно від частоти, можуть проникати  вглиб тканин від 1 см до 10-15,що підсилює лікувальний ефект.

2. Ампліпульстерапія– це один з методів електролікування в фізіотерапії, який полягає в стимуляції змінним струмом (частотою 5000 Гц) і низькими частотами — 10-150 Гц — проблемних зон пацієнта.

3. Дарсонвалізація — це фізіотерапевтичний метод впливу на шкіру, слизові оболонки та підшкірно-жирову клітковину імпульсів змінного струму, якому властива незначна сила, висока частота та висока напруга.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ