Хірургія, проктологія та флебологія

Лікар ХІРУРГ – саме той фахівець, який вирішує, чи потрібно хірургічне втручання і в якому обсязі.

Щоденно в Медичному центрі «Закревського 47» ведуть прийом досвідчені та сучасні лікарі-хірурги.
За 1 візит до лікаря хірурга Ви можете отримати консультацію, УЗ-дослідження та хірургічну маніпуляцію (за необхідності).
Якщо Ви підозрюєте в себе будь-яку патологію, що потребує хірургічного втручання, не зволікайте та зверніться до лікаря.

Лікарі хірурги – ПРОКТОЛОГИ  діагностують і лікують хвороби ободової та прямої кишки, параректальної ділянки. Якщо Вас турбує свербіж, неприємні відчуття, біль в задньому проході, Ви виявили кров після дефекації, кров’янисті або слизові виділення з прямої кишки, зверніться до проктолога.

Лікарі хірурги-ФЛЕБОЛОГИ діагностують та лікують захворювання вен, що мають гострий та хронічний характер, а саме: варикоз, купероз, тромбофлебіт, тромбоз. Якщо Вас турбують запалені, розширені вени на ногах, судинні сітки та зірочки, зверніться до флеболога.

Лікарі ХІРУРГИ загального профілю діагностують та хірургічно лікують патології органів черевної порожнини (грижі, видалення апендикса ,жовчного міхура та ін.), гнійні запальні процеси на шкірі і в м`яких тканинах, новоутворення різної локації (фіброми, ліпоми, атероми та ін.).

В послуги медичного центру входять :
❖ Консультація лікаря хірурга, проктолога, флеболога.
❖ Ультразвукові дослідження широкого спектру (внутрішніх органів, судин, м`яких тканин, суглобів, легень та ін.).
❖ Хірургічні маніпуляції амбулаторно.
❖ Лікарські операції в умовах операційної (хірургія «одного дня»).
❖ Медикаментозне лікування в денному стаціонарі ( в/м, в/в ін`єкції ).
❖ Лабораторні дослідження.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ