Косметологія

Щоб ваша шкіра була красивою, здоровою та довше залишалася молодою, необхідно дбати про правильний догляд за нею.

Регулярний і якісний догляд допомагає запобігти появі таких недосконалостей шкіри, як чорні точки, зморшки, зайва сухість і в’ялість шкіри, висипання і прищі.

Це можливо лише за умови врахування усіх її особливостей: від типу до стану на поточний момент.

Консультація лікаря-косметолога  допоможе зʼясувати особливості вашої шкіри, створити ідеальний графік салонних та домашніх процедур, знайти найбільш ефективні способи розв’язання косметологічних проблем.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ-КОСМЕТОЛОГА В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ — ЦЕ:

❖  Виявлення індивідуальних особливостей шкіри, її типу, проблем та естетичних недосконалостей.

❖  Ретельне роз’яснення результатів, яких ви можете досягти.

❖  Розробка індивідуальної схеми догляду та процедур, які забезпечать ідеальний ефект без шкоди для здоров’я.

❖ Надання рекомендацій щодо домашнього догляду, харчування та способу життя. Саме таким чином можна підтримати та навіть підсилити ефект від косметологічних процедур.

До косметологічних процедур, що надаються в медичному центрі входять:

✔ Чистка — гігієнічна процедура, спрямована на глибоке очищення пор шкіри від продуктів виділення сальних залоз, надлишку рогових відмерлих клітин і видалення закритих (білих горбків) і відкритих (чорних цяток) комедонов, міліумів.

✔ Пілінг — видалення верхніх ороговілих шарів шкіри і активація процесів регенерації нових клітин шкіри.

✔  Карбокситерапія – це унікальна безін’єкційна процедура для покращення якості шкіри, глибокого зволоження та вираженого ліфтингового ефекту.

✔  Фракційна мезотерапія — апаратна методика введення косметологічних препаратів під шкіру за допомогою спеціального приладу.

✔  Процедура проходить майже безболісно, має чудовий ефект регенерації шкіри та робить рівномірний комір обличчя. Крім того, мікроголкова мезотерапія допомагає повернути молодість та пружність шкіри.

✔  Ферментотерапія – застосування косметологічних засобів на основі ферментів з оздоровчою та підтримуючою метою. 

✔   Комплексна щадна процедура дозволяє пацієнтам позбутися пігментних плям, зменшити рубці та прибрати сліди мікроушкоджень.

✔  Мезотерапія — метод інʼєкційного введення в шкіру малих доз лікувальних препаратів для вирішення конкретних естетичних проблем.  

✔  Біоревіталізація — це косметологічна процедура, яка передбачає точкове введення препаратів на основі гіалуронової кислоти під шкіру.

✔  Доглядова косметологія — це широкий спектр неінвазивних і безболісних процедур, адаптованих до різних потреб шкіри. У пропозицію входять зволожуючі і очищаючі процедури, а також процедури ліфтингу і зменшення зморшок. 

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ